Алупка, Крым - це Україна. Независимый городской форум.

Как вернуть город под контроль местной общины? Как в дальнейшем разумно управлять им? Как сделать его процветающим?
 
ФорумФорум  ПорталПортал  КалендарьКалендарь  ЧаВоЧаВо  ПоискПоиск  ПользователиПользователи  ГруппыГруппы  РегистрацияРегистрация  Вход  
Последние темы
Самые просматриваемые темы
Крымская война 2014-2017 = Кримська війна 2014-2017
Люди: красота и здоровье души и тела
Победа за нами! = Перемога за нами! (Часть 1)
Победа за нами! = Перемога за нами! (Часть 2)
Новости Алупки
Оккупационные "власти" извещают... = Окупаційна "влада" сповіщає...
Важное = Важливе
О б ъ я в л е н и я
3-я мировая? = 3-я світова?
Наши жилища
Социальные закладки
Социальные закладки Digg  Социальные закладки Delicious  Социальные закладки Reddit  Социальные закладки Stumbleupon  Социальные закладки Slashdot  Социальные закладки Yahoo  Социальные закладки Google  Социальные закладки Blinklist  Социальные закладки Blogmarks  Социальные закладки Technorati  

Поместите адрес форума Алупка, Крым - це Україна. Независимый городской форум. на вашем сайте социальных закладок (social bookmarking)

Начать новую тему   Ответить на темуПоделиться | .
 

 Положительный опыт других общин

Предыдущая тема Следующая тема Перейти вниз 
На страницу : Предыдущий  1, 2
АвторСообщение
СМИСообщения : 3016
Репутация : 0
Дата регистрации : 2013-09-15

СообщениеТема: Положительный опыт других общин   Ср 25 Сен 2013 - 14:45

Первое сообщение в теме :

В этой ветке предлагается размещать сообщения о положительном опыте других общин
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль

АвторСообщение
СМИСообщения : 3016
Репутация : 0
Дата регистрации : 2013-09-15

СообщениеТема: Кияни отримали доступ до всіх документів, створених у Київській міській державній адміністрації   Пн 26 Май 2014 - 15:43

Кияни отримали доступ до всіх документів, створених у Київській міській державній адміністрації

Мешканці столиці отримали доступ до всіх документів, створених або отриманих Київською міською державною адміністрацією і зареєстрованих у Системі обліку публічної інформації. Відтепер, кожен зареєстрований користувач офіційного інтернет-порталу КМДА (http://kievcity.gov.ua/ ) має змогу завантажити будь-який документ із Системи обліку публічної інформації за посиланням http://kievcity.gov.ua/public-info/. Про це повідомила прес-служба КМДА.
Таким чином, забезпечивши громадянам доступ до всіх документів, столична влада вкотре продемонструвала прозорість та готовність працювати за європейськими принципами відкритості.
Нагадаємо, що у Києві особлива увага приділяється реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації», а також активно реалізується Міська цільова програма з розвитку електронного врядування. Відповідно до зазначеної програми у КМДА ефективно експлуатується інформаційно-телекомунікаційна система «Єдиний інформаційний простір Києва» (ІТС «ЄІПК»), завдяки якій стало можливим функціонування Системи обліку публічної інформації.
Так, у Системі відповідно до всіх вимог Закону «Про доступ до публічної інформації» щоденно відображаються офіційні документи, які були створені або отримані у Київській міській державній адміністрації. І якщо нещодавно користувачі мали можливість завантажувати із системи лише Розпорядження КМДА, то з 22 травня активними для завантаження стали всі документи Системи.
Зауважимо, що саме завдяки «Єдиному інформаційному просторові Києва» та Системі обліку публічної інформації Київська міська державна адміністрація має змогу забезпечувати виконання Закону «Про доступ до публічної інформації» в умовах відсутності доступу до адмінбудівлі на Хрещатику, 36.
Так, станом на 26 травня 2014 року (з 1 січня 2014 р.) до КМДА надійшло 696 запитів на інформацію. Слід зазначити, що близько 20 запитів залишаються на контролі в управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації у зв’язку з неможливістю потрапити до приміщень, де зберігаються нормативно-правові акти КМДА з 1998 року. Відповіді на ці запити будуть надані одразу, як тільки з’явиться можливість потрапити до приміщень, де зберігаються запитувані матеріали.

ДОВІДКА 29 жовтня 2013 року в рамках Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні» Київську міську державну адміністрацію відзначено нагородою «ЛЕВ-2013», як переможця Національного конкурсу реалізованих проектів у сфері електронного урядування.
Київ нагороджено за два проекти: «Створення єдиного інформаційного простору територіальної громади міста Києва» (номінація «Електронні інструменти управління територіальною громадою») та «Міський веб-портал адміністративних послуг» (номінація «Електронні сервіси»).
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
СМИСообщения : 3016
Репутация : 0
Дата регистрации : 2013-09-15

СообщениеТема: В селе на Волыни установят уличные фонари на солнечных батареях   Сб 30 Сен 2017 - 8:19

В селе на Волыни установят уличные фонари на солнечных батареях

В селе Черче Камень-Каширского района Волынской области до конца года планируется установить уличное освещение на солнечных батареях. Как заявил сельский голова Юрий Соколов, большую часть работы уже выполнили – установлены 4 бетонные опоры, проведены коммуникации, на завершающем этапе находится реконструкция крыши на административного здания, где и будут смонтированы солнечные панели.
При этом система будет питаться и от традиционных источников, просто можно будет выбирать.
Сметная стоимость работ составляет около 500 тысяч гривен, из которых 112 тысяч выделил районный совет, ещё 100 тысяч гривен поступило из Кабмина, а оставшиеся 255 тысяч гривен — доля ЕС и Программы развития Организации Объединенных Наций (ПРООН) .
Средства на изготовление проектно-сметной документации и экспертизу проекта выделил сельсовет.
Вернуться к началу Перейти вниз
Посмотреть профиль
 

Положительный опыт других общин

Предыдущая тема Следующая тема Вернуться к началу 
Страница 2 из 2На страницу : Предыдущий  1, 2

Права доступа к этому форуму:Вы можете отвечать на сообщения
Алупка, Крым - це Україна. Независимый городской форум. :: Алупка - наш город. Нам им и управлять :: ...и Практика-
Начать новую тему   Ответить на тему